Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda
top image

header icon

REGULAMIN

1. Najemca zobowiązany jest w okresie trwania najmu utrzymywać lokal oraz pomieszczenia do używania których jest uprawniony we właściwym stanie technicznym, higienicznym i sanitarnym, określonym odrębnymi przepisami.

2. Najemca ponosi pełną odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa swoim Gościom oraz za ewentualne straty powstałe w lokalu w okresie najmu.

3. Najemca ponosi pełną odpowiedzialność za osoby trzecie które, wpuszcza na teren lokalu.

4. W trakcie realizacji procesu rezerwacji wizyty należy podać imię, nazwisko, telefon oraz adres email. Są to dane podawane opcjonalnie w celu ułatwienia kontaktu pracowników PARTY BOX Elbląg z klientem. W przypadku podania tych danych, klient oświadcza, iż na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Party BOX Elbląg w
celu realizacji procesu internetowej rezerwacji. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w systemie rezerwacji wizyt Party BOX Elbląg w celu realizacji procesu internetowej rezerwacji wizyt i nie będą przekazywane innym podmiotom.

5. Po dokonaniu prawidłowej rezerwacji, Najemca otrzymuje mail z potwierdzeniem rezerwacji wraz z danymi do wpłaty kaucji.

6. Aby zarezerwować termin, należy dokonać wpłaty kaucji na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez osoby przebywające w lokalu.

7. Wpłata w wysokości 400 złotych jest potwierdzeniem rezerwacji, która w razie rezygnacji z terminu nie podlega zwrotowi.

8. Pełne rozliczenie za lokal następuje najpóźniej 30 dni przed datą planowanej imprezy.

9. Najemca zobowiązany jest zwrócić Lokal Wynajmującemu w stanie niepogorszonym oraz usunąć z lokalu rzeczy stanowiące jego własność.

10. Należna wartość kaucji zwracana jest Najemcy nazajutrz po zakończeniu okresu najmu.

11. W przypadku odwołania imprezy w okresie krótszym niż 30 dni przed datą wynajmu lokalu, a po dokonaniu wcześniejszego rozliczenia za najem – zwrotowi podlega wyłącznie kaucja (300 zł), natomiast opłata za najem nie podlega zwrotowi.

12. Imprezy 18-stkowe z obowiązkową ochroną, bądź z obecnością rodzica. Ochrona dodatkowo płatna. Koszt ochroniarza 350,00 zł ( na 8 godzin)

13. Wszelkie pozostałe kwestie regulowane są przez umowę, którą strony zawierają w momencie przekazywania kluczy do lokalu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

header icon

DLA KOGO ...

Lokal do wynajęcia dla osób pełnoletnich, które chcą spędzić niesamowity wieczór z przyjaciółmi, rodziną w prywatnym miejscu.